- z próbnikami tkanin firanowych, zasłonowych, roletowych (kilkaset próbników gdzie każdy zawiera do kilkudziesięciu tkanin)

- z przykładowymi próbkami rolet, karniszy, mechanizmów itp.

- z katalogami karniszy, mechanizmów, pasmanterii i innych elementów dekoracyjnych

- z katalogami rozwiązań aranżacyjnych

Roleta na okna dachowe D-1

         Roleta ROL-D1 przeznaczona jest do okien dachowych wszystkich renomowanych producentów. Roleta posiada kasetę z aluminium oraz mechanizm Multistop, który umożliwia zatrzymywanie rolety w dowolnej pozycji.

         Materiał w rolecie kasetowej zamknięty jest w profilach bocznych, co zapobiega powstawaniu szczelin, przez które przedostaje się światło. Zastosowanie materiału zaciemniającego, prawie całkowicie ogranicza dopływ światła. Profile boczne służą jednocześnie jako hamulec, za pomocą którego roletę można zatrzymać w dowolnej pozycji.         Właściwości produktu:

  • Niezawodny mechanizm Multistop umożliwiający zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji
  • Kaseta oraz akcesoria dostępne standardowo w kolorze srebrnym (aluminium mat.) oraz na zamówienie w kolorach: brązowym, białym, jasna sosna, ciemna sosna
  • Montaż za pomocą wkrętów do ramy okna dachowego
  • Dostępnych ponad 300 kolorów tkanin o różnych wzorach i różnym poziomie zaciemnienia
Galeria produktu
Rolety do okien dachowych  mini1 Rolety do okien dachowych  mini2 Rolety do okien dachowych  mini3 Rolety do okien dachowych  mini4 Rolety do okien dachowych  mini5


Wykonujemy na zamówienie nowoczesne, metalowe karnisze gięte oraz szyny gięte. Oferujemy konsultacje dekoratorskie, indywidualnš obsługę w zakresie dekoracji okien na terenie miejscowoœci: Kraków, Katowice, Zakopane, Tarnów, Bielsko Biała i okolice.