- z próbnikami tkanin firanowych, zasłonowych, roletowych (kilkaset próbników gdzie każdy zawiera do kilkudziesięciu tkanin)

- z przykładowymi próbkami rolet, karniszy, mechanizmów itp.

- z katalogami karniszy, mechanizmów, pasmanterii i innych elementów dekoracyjnych

- z katalogami rozwiązań aranżacyjnych

Karnisz gięty i łączniki kątowe

Przedstawiamy przykłady gięcia i łączenia pod kątem szyn i rur. Karnisze te mogą być zarówno pojedyncze jak i podwójne. Gięcie miejscowe najczęściej stosuje się w przypadku szyn, aby ślizg mógł przesuwać się pod uchwytami, natomiast łączniki kątowe - w przypadku rur. W celu odpowiedniego wygięcia lub zrobienia łącznika bardzo ważne jest dokładne podanie kątów.

W przypadku niestandardowych gięć może zaistnieć konieczność zrobienia szablonu.

Gięcie rur i szyn po łuku dotyczy szyn ø 20 mm i rur ø 12, 16 i 20 mm. Łączenie rur za pomocą łączników kątowych dotyczy rur o wszystkich średnicach. Do wykonania łącznika może być konieczne podanie kąta, przesłanie szablonu lub rysunku.Karnisz gięty może być pojedynczy, podwójny lub potrójny. Do mocowania zewnętrznego, giętego drążka do ściany można użyć uchwytu wewnętrznego (konieczność w przypadku rurek).

Miejsca łączeń oraz mocowania uchwytów widoczne na rysunkach są przykładowe i mogą ulec zmianie w zależności od długości karnisza oraz od rozkładu okien.

Karnisz gięty  mini1 Karnisz gięty  mini2 Karnisz gięty  mini3 Karnisz gięty  mini4 Karnisz gięty  mini5 Karnisz gięty  mini6 Karnisz gięty  mini7 Karnisz gięty  mini8

   Źródło: www.karnisz.plWykonujemy na zamówienie nowoczesne, metalowe karnisze gięte oraz szyny gięte. Oferujemy konsultacje dekoratorskie, indywidualnš obsługę w zakresie dekoracji okien na terenie miejscowoœci: Kraków, Katowice, Zakopane, Tarnów, Bielsko Biała i okolice.