- z próbnikami tkanin firanowych, zasłonowych, roletowych (kilkaset próbników gdzie każdy zawiera do kilkudziesięciu tkanin)

- z przykładowymi próbkami rolet, karniszy, mechanizmów itp.

- z katalogami karniszy, mechanizmów, pasmanterii i innych elementów dekoracyjnych

- z katalogami rozwiązań aranżacyjnych

Karnisz dekoracyjny - Ściana japońska (panele, ekrany)

Ściana japońska to najnowocześniejsze rozwiązanie w dziedzinie dekoracji okna. Łatwe w montażu, eleganckie i praktyczne.

Różnorodność systemów mocowań - od szyn bezpośrednio montowanych do sufitu, poprzez nowoczesne uchwyty ścienne, sufitowe i wewnętrzne, aż po modele klasyczne - sprawia, iż ściana japońska nadawać się będzie idealnie do każdego wnętrza. Ściana japońska to nie tylko wygoda, ale i elegancja. Ogrom możliwości w doborze faktury i koloru materiału pozwala na grę światła i cienia, nadającą każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i atmosfery. Na dwóch szynach można umieścić tyle paneli, ile się chce. Ich rekomendowana szerokość to 40-50cm, nie powinna przekraczać 60cm. Dzięki ich ukośnemu ułożeniu mogą być łatwo składane z jednej strony okna tak, aby zajmować minimum miejsca.Idealne zarówno do dużych jak i małych okien, mogą być również stosowane do dzielenia pomieszczeń.

Panele wykonane z dowolnej tkaniny - mocuje się w kanale szyny dzięki specjalny zaczepom. Jest to czynność szybka i łatwa, podobnie jak ich demontaż na czas prania czy sprzątania.

Panele mogą być połączone ze sobą łańcuszkiem, który ułatwia ich przesuwanie, a także pozwala na rozmieszczenie ich w ustalonych odległościach i położeniu. Rozwiązanie to sugerowane jest do dużych okien.

Karnisz - Ściana japońska  mini1 Karnisz - Ściana japońska  mini2 Karnisz - Ściana japońska  mini3

   Źródło: www.karnisz.plWykonujemy na zamówienie nowoczesne, metalowe karnisze gięte oraz szyny gięte. Oferujemy konsultacje dekoratorskie, indywidualnš obsługę w zakresie dekoracji okien na terenie miejscowoœci: Kraków, Katowice, Zakopane, Tarnów, Bielsko Biała i okolice.