- z próbnikami tkanin firanowych, zasłonowych, roletowych (kilkaset próbników gdzie każdy zawiera do kilkudziesięciu tkanin)

- z przykładowymi próbkami rolet, karniszy, mechanizmów itp.

- z katalogami karniszy, mechanizmów, pasmanterii i innych elementów dekoracyjnych

- z katalogami rozwiązań aranżacyjnych

Karnisz dekoracyjny sznurkowy

Karnisz sznurkowy wykonany jest rurki O 20 inox i może być łączony ze wszystkimi elementami kolekcji Techno 20, a także z nowymi seriami Modern 40 i Modern 80. System godzien polecenia nie tylko ze względu na jego funkcjonalność, ale również na nowoczesne wzornictwo oraz szybki montaż. Doskonale spełnia swoje zadanie do 4 m długości karnisza. Świetnie nadaje się do okien balkonowych i tarasowych.

System sznurkowy może być stosowany w karniszu z 2 lub 3 uchwytami. Sposoby rozsuwania zasłon zaprezentowano poniżej: W przypadku karnisza z 2 lub 3 uchwytami oraz w przypadku karnisza z 2 uchwytami.Dostępne są rurki o długości 150 cm, 175 cm, 200 cm, 250 cm, a odległości pomiędzy uchwytami nie powinny przekraczać 180 cm. Mechanizm sznurkowy zamontowany jet 9 cm od końca rury i powinien się znajdować pomiędzy rurą a końcówką. Cena systemu sznurkowego wynosi 80 zł. Cena karnisza z tym systemem to dopłata 80 zł do karnisza Techno 20 z rurą i kółkami.

Karnisz dekoracyjny sznurkowy  mini1 Karnisz dekoracyjny sznurkowy  mini2 Karnisz dekoracyjny sznurkowy  mini3 Karnisz dekoracyjny sznurkowy  mini4 Karnisz dekoracyjny sznurkowy  mini5 Karnisz dekoracyjny sznurkowy  mini6

   Źródło: www.karnisz.plWykonujemy na zamówienie nowoczesne, metalowe karnisze gięte oraz szyny gięte. Oferujemy konsultacje dekoratorskie, indywidualnš obsługę w zakresie dekoracji okien na terenie miejscowoœci: Kraków, Katowice, Zakopane, Tarnów, Bielsko Biała i okolice.