- z próbnikami tkanin firanowych, zasłonowych, roletowych (kilkaset próbników gdzie każdy zawiera do kilkudziesięciu tkanin)

- z przykładowymi próbkami rolet, karniszy, mechanizmów itp.

- z katalogami karniszy, mechanizmów, pasmanterii i innych elementów dekoracyjnych

- z katalogami rozwiązań aranżacyjnych

Karnisz dekoracyjny kuty

Elementy kute ze stali, skręcany drążek - pomalowane na czarny mat. Średnica drążka: 12 mm.

W skład pojedynczych karniszy kutych wchodzi drążek skręcany 12 mm, 10 kółek z żabkami na każdy 1 mb., 2 szt. końcówek cebulka lub ślimak i uchwyty. Ilość uchwytów zależy od długości karnisza. Podpora powinna znajdować się maksymalnie co 180 cm.

W skład podwójnych karniszy kutych wchodzą drążki skręcane 12 mm, 10 kółek z żabkami na każdy 1 mb., 2 szt. końcówek cebulka lub ślimak i 2 szt. końcówek stożek i uchwyty. Ilość uchwytów zależy od długości karnisza. Podpora powinna znajdować się maksymalnie co 180 cm.Dodatkowym atutem jest możliwość wykonania - według załączonych rysunków i wzorów - elementów na specjalne życzenie Klienta, np. nietypowej długości uchwytów czy rozet, giętych szyn i rur, łączników łamanych pod dowolnym kątem itp. Firma musi potwierdzić możliwość wykonania danego elementu oraz jego cenę (za nietypowe elementy należy doliczyć 40% ceny katalogowej).

Karnisz dekoracyjny kuty  mini1 Karnisz dekoracyjny kuty  mini2 Karnisz dekoracyjny kuty  mini3

   Źródło: www.karnisz.plWykonujemy na zamówienie nowoczesne, metalowe karnisze gięte oraz szyny gięte. Oferujemy konsultacje dekoratorskie, indywidualnš obsługę w zakresie dekoracji okien na terenie miejscowoœci: Kraków, Katowice, Zakopane, Tarnów, Bielsko Biała i okolice.