- z próbnikami tkanin firanowych, zasłonowych, roletowych (kilkaset próbników gdzie każdy zawiera do kilkudziesięciu tkanin)

- z przykładowymi próbkami rolet, karniszy, mechanizmów itp.

- z katalogami karniszy, mechanizmów, pasmanterii i innych elementów dekoracyjnych

- z katalogami rozwiązań aranżacyjnych

Karnisz dekoracyjny TECHNO 16

Karnisze będące idealnym połączeniem nowoczesności i funkcjonalności, wykonane z mosiądzu i stali nierdzewnej, pasujące do okien małych i średnich. Dostępne jako: antico, satyna, inox. Stosowane rury: ø 16 mm.

W skład pojedynczych karniszy Techno 16 wchodzi rura ø16 mm, 10 kółek Techno 16 z agrafkami na każdy 1 mb., 2 szt. końcówek Techno 16 i uchwyty. Ilość uchwytów uzależniona jest od długości karnisza. Podpora powinna znajdować się maksymalnie co 150 cm.W skład podwójnych karniszy Techno 16 wchodzą rury ø16 mm, 10 kółek Techno 12 z agrafkami na każdy 1 mb., 4 szt. końcówek Techno 16 i uchwyty. Ilość uchwytów uzależniona jest od długości karnisza. Podpora powinna znajdować się maksymalnie co 150 cm.

Dostępne są w następujących rodzajach: antico, satyna, inox.

Dodatkowym atutem jest możliwość wykonania - według załączonych rysunków i wzorów - elementów na specjalne życzenie Klienta, np. nietypowej długości uchwytów czy rozet, giętych szyn i rur, łączników łamanych pod dowolnym kątem itp. Firma musi potwierdzić możliwość wykonania danego elementu oraz jego cenę (za nietypowe elementy należy doliczyć 40% ceny katalogowej).

Karnisz dekoracyjny Techno16  mini1 Karnisz dekoracyjny Techno16  mini2 Karnisz dekoracyjny Techno16  mini3

   Źródło: www.karnisz.plWykonujemy na zamówienie nowoczesne, metalowe karnisze gięte oraz szyny gięte. Oferujemy konsultacje dekoratorskie, indywidualnš obsługę w zakresie dekoracji okien na terenie miejscowoœci: Kraków, Katowice, Zakopane, Tarnów, Bielsko Biała i okolice.